Pavlína Jemelíková
Pavlína Jemelíková
Ŕeditelka tianDe

Od roku 1998 jsem organizovala kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání a osobní rozvoj a jako terapeut pomáhala lidem ve složitých životních situacích. Báječných patnáct let mnoha rozmanitých zkušeností, úžasných setkání a nevšedních zážitků mě směřovalo k tomu, kým jsem teď a tady. I když jsem se zapojila do řady MLM firem, neuvažovala jsem o tom, že bych se živila výhradně obchodem. Brala jsem tyto aktivity jako přivýdělek. Líbilo se mi tvořit si tým, ale vždy mě lákala vize pasivního příjmu.

V roce 2012 jsem potkala tianDe.

A byla to láska na první pohled.

Díky tomu, že jsem vnímavá...

...ihned jsem věděla, že tady je TO JINAK. Že tianDe není běžná kosmetika. Okamžitý příjemný pocit a viditelný výsledek po použití výrobků byl pro mě fascinující.

Také filozofie firmy, opírající se o východní moudrost tradičních léčitelských systémů mi byla a je velice blízká. Okouzlená jsem s nadšením šířila tianDe dál a za čtyři měsíce měla v síti stovky lidí a měsíční obrat 300 tisíc.

Netušila jsem, že pro mě „síťování“ a obchodování bude tak hravé, zajímavé, naplňující! Báječný tým skvělých lidí, společná setkání, vzdělávání, růst, zábava…

Říká se, že na svou příležitost si někdy musíme počkat… 

Spolupráce s tianDe – to je neustálý příliv inspirace, nových setkání a vzrůstajících příjmů. Prostředí síťového marketingu mi umožňuje uplatnit a rozvíjet všechny své dosud nabyté dovednosti. Velmi důležité pro mě je posilování přátelské atmosféry a soudržnosti v týmu a uplatňování duchovních principů při obchodování.

Přivýdělek? Slušná výplata?

Nebo "manažerský" plat a pasivní příjem?

Velmi oceňuji, že nadšení pro tianDe přináší aktivním lidem peníze navíc. Jak rychle a kolik? To záleží na osobním rozhodnutí každého.

Máte chuť či nutkání udělat ve svém životě změnu? Mohlo by být setkání s tianDe tou správnou příležitostí i pro Vás? 

Napište, zavolejte. Osobně se Vám budu věnovat a spolu najdeme formu spolupráce, která Vám bude vyhovovat.