Péče o obličej

TianDe má několik vysoce účinných řad, které se mezi sebou výborně kombinují. Tím zajištěna cílená péče pro každý problém a každou ženu.

Kosmetika TianDe není obyčejná kosmetika, která odstraní jen defekty z kůže. Řeší příčiny všech možných problémů. Působí v několika rovinách:  fyziologicky ve všech vrstvách kůže; přes reflexní body a meridiány (používá vyspělou aromaterapii); pracuje se systémy (cévní, hormonální, nervový, a lymfatický). Vše podle principu: „bez zdraví není ani krása“

Po 35. roku začíná období, které lze nazvat rozkvět kůži: nepříjemným projevům mládí již odzvonilo (akné a mastná kůže) a proces rozpadu ještě nezačal. Toto období však nelze přehlédnout. Toto období je právě rozhodující pro to, jak bude pleť vypadat o pár let později. Umíme toto období protáhnout co nejdéle.

Kosmetika TianDe má velmi účinný čistící a detoxikační program pro pleť obličeje, nepřeberné množství sér a masek pro speciální a intenzivní péči.

Postupně vás rádi s tajemstvím kosmetiky TianDe seznámíme.

 

SNAIL SECRET

SNAIL SECRET – hlavní účinná složka je mucin hlemýžďů. Tato řada má silné regenerační účinky a hojivý efekt. Hlavní devizou je obnova buněk. Jednotlivé krémy této řady nesmí chybět v žádné lékárničce. Výtečně pracuje s lymfou a uvolňují otoky. Řada je vhodná pro mastnou a nečistou pleť ve věku 35+, výborně doplní ostatní řady. Velmi účinná je maska, která nahradí drahé a obávané ošetření živými hlemýždi v salonech. Toto ošetření stojí kolem 3000 Kč a je jen pro "otrlé". Naše maska stojí pár korun, obsahuje 70% mucinu a efekty předčí Vaše očekávání!

Marine collagen

Marine Collagen - luxusní kosmetika za výbornou cenu, lifting, hydratace, obnova kontur obličeje, výživa, proti vráskám... Prostě vše, co od kosmetiky můžete čekat. Pro zajímavost: tato kosmetika byla vytvořena pro členy čínské vlády. Ti ji používají samozřejmě v jiných obalech a za jiné ceny. Zatím naše nejúčinnější řada.

 

Zhen Fei

Výživa, regenerace, harmonizace (bílý lotos). Ošetří i velmi citlivou pleť a postupně zlepšuje její kondici. Žena pak může přejít na intenzivněji působící kosmetiku. Sjednocuje barvu pleti, vyrovná vrásky. Posiluje energii ženskosti.

 

Snake Factor

Tato kosmetika je určena pro sušší a křehkou pleť. Regeneruje, vyživuje a hydratuje. Při pravidelném a důsledném používání má výborné účinky na popraskané žilky . Harmonizuje a hojí. Funguje zde silná aromaterapie. Energie uzemnění a zpevnění.

Tibetan Herbs

Tibetské trávy – cenově velmi přátelská, umí vše, co kosmetika umět má, tuto kosmetiku milují šamanky a čarodějky. Má velmi silné energetické působení přes meridiány a reflexní body a všeobecně blahodárný vliv na celé tělo.

Asian Beauty

Osloví všechny věkové skupiny. V řadě najdeme několik specifických krémů, které mají silné účinky a při jejich kombinací docílíme zesílení účinků a dosahu působení.

  • Noni – hojení a obnova (nečistá pleť, poranění)
  • Goji – regenerace buněk, proti vráskám, popraskané žilky – zpevňuje stěny cév a zlepší prokrvení.
  • Ledová houba – silná hydratace, zklidnění pleti, velmi lehká textura, vhodná pro denní péči
  • Ling Zhi – omlazení, regenerace, výživa – silné energie
  • Ženšen – adaptogen – atnistres, výživa, obnova, energie.

Ovčí placenta

Cenově velmi přátelská, vhodná pro suchou a lomivou pleť, zklidní, vyživí, hydratuje, regeneruje, obnoví mikrocirkulace krve, lymfy i energie, specialista na skvrny a jizvy. Můžete použít i jeden krém jako doplněk jiné řady. Výtečná receptura tónovacích BB krémů pro dokonalý make-up!

Master Herb

Velmi účinně řeší problémy mladé pleti (akné, jizvy, ucpané póry). Může doplnit i jiné řady pokud i v pokročilejším věku máme problémy. Při správném použití garantujeme 100% úspěch. Zatím se nenašel nikdo, kdo by nadával.

Collagen Active

Velmi silně působící lifting – obnovení tvorby vlastního kolagenu a hydratace. Okamžitý efekt a silné pocity při použití. Citlivým ženám doporučujeme nejdříve začít s řadou Zhen fei.