Zdraví ženy

  • Nechraňte jen své prádlo ale i své zdraví
  • S našimi produkty můžete povýšit ochranu prádla na terapeutickou kůru.
  • Trápí vás PMS, výtoky, silná menstruace, mykózy, inkontinence, cysty a myomy, hemoroidy, pokles dělohy, problémy v oblasti sexu? Nebo únava, nízká energie, oslabené ledviny, záněty močového měchýře a močových cest, vaječníků, snížené libido, citlivost na prochlazení?

Máme výborné výsledky a rádi se o ně podělíme …

Podívejme se na jednotlivé prostředky:

Jemná péče

Jemná péče – bylinný obklad na 24 hodin – používá se v  7-mi denních kůrách, při akutních i chronických zánětech močového měchýře.

Energie života

Energeticky nejsilnější obklad – zvýšení energie při problémech v oblasti sexu: snížené libido, bolestivý sex, myomy, cysty, posílení dna pánevního. Lze použít i jako obklady na krk při chrapotu, kašli atd. Pro hormonální rovnováhu na dráhu početí.

 

Nefritová svěžest

Varianty

  • Aloe vera – výborné pro holky, co jezdí na kole nebo na koni, pomáhají jako prevence poklesu dělohy
  • S mentolem – stahující účinky, hemoroidy, silné krvácení, stažení dělohy po porodu až po kojení. na krk při rýmě
  • Základní - slipovky holčičkám po bazénu, inkontinence, výtoky, cyklisti, báječná ochrana prádla

Energie bylin

Hodně silné působení na mykózy, pálení, svědění, pracují s hormonálním systémem a dráhou početí. Pomáhají harmonizovat většinu obtíží při menstruačním cyklu, normalizují Ph. Jsou výborné při inkontinenci, neplodnosti, rekonvalescence po operacích - cca měsíc. Obnovují energii kundalini.

Volupta +

Probouzí ženskou energii. Aplikovat denně po troškách ráno. Nastartuje se řídící dráha a dráha početí – posílení energie ženy, uzemnění, probuzení celé oblasti, zvýšení libida; dodává sílu, radost a ženskost i ženám, které už dávno sexem nežijí. Nedráždí k okamžitému sexu, ale navozuje příjemný a přirozený pocit probuzení. Přináší lepší prožitek při sexu. Při orgasmu vybuzuje postupně energii, až dojde k proudění v celém těle.

Gel na intimní hygienu

Pro muže, pro ženy i pro děti – ošetří a vyčistí pokožku, desinfikuje. Vynikající receptura z altajských bylin, kyseliny mléčné a koloidního stříbra je okamžitým pomocníkem po návštěvě bazénu, sauny nebo míst s nižší úrovní hygieny (veřejná WC). Intimní gel vhodně doplňuje terapeutické účinky bylinných vložek tianDe. Vyrovnává pH intimních partií. 

Natural Veil Cristal

Alunit je 100% přírodní produkt z horniny sopečného původu. Má přirozené bakteriostatické účinky. Je silnou desinfekcí. Dehydratuje bakterie na kůži, které způsobují zápach. Nemá vlastní vůni a neobsahuje parfém. Je zcela bezpečný pro tělo, neobsahuje nebezpečné chemické látky, neblokuje póry. Použitelný jak pro muže a ženy pro desinfekci  po holení jak obličeje tak i intimních partií a nohou. Výborně účinkuje na hojení sliznic (formou výplachu lze vyrobit roztoky různé intenzity dle potřeby).